O nas

Miło nam, że odwiedziłeś stronę naszego biura nieruchomości. Myślę, że nie znalazłeś się tu przypadkiem. Nie zależnie od tego czy chcesz sprzedać czy kupić nieruchomość jesteś w odpowiednim miejscu.
Nieruchomości Tectum to profesjonalne biuro działające w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Transakcje Państwa przeprowadzane będą przez licencjonowanego pośrednika- Agnieszkę Mysiak, której licencję nadała Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Oferujemy:


Twoja przyszłość jest dla nas ważna!

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w sprawnym przeprowadzeniu procesu transakcji kupna, sprzedaży oraz najmu.

Jesteś obecnie zabiegany, nie masz siły i czasu na nic, odkładasz wystawienie oferty swojej nieruchomości na jutro, skontaktuj się z nami! Wspólnie ustalimy indywidualny plan działania w sprzedaży lub wynajmie Twojej nieruchomości.

Nic nie musisz robić sam!

Nasze zadanie jest wieloetapowe. Skompletowanie koniecznej dokumentacji, przygotowanie fotografii nieruchomości, wypromowanie ogłoszenia czy poprawieniu stanu i wyglądu nieruchomości to pierwsze kroki naszej współpracy.

Gwarantujemy skuteczność i opłacalność!

Zadbamy o Twoją nieruchomość i dopełnimy wszelkich formalności, byś miał pewność, że jej status jest całkowicie prawnie i notarialnie uregulowany.

Działając zgodnie z obowiązującymi przepisami, traktującymi o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami posiadamy obowiązkowe dla tego rodzaju działalności ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami finansowymi zapewniamy także obsługę w zakresie finansowym.

Zapraszamy do współpracy!